Maltītes un papildpasākumi

Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām ietvaros Sabiedrības integrācijas fonds ir noslēdzis līgumus ar 27 partnerorganizācijām par atbalsta paku un maltīšu izdali visā Latvijā. No aprīļa trūcīgas un maznodrošinātas personas 448 izdales vietās var saņemt pārtikas un pamata materiālās palīdzības komplektus un 27 izdales vietās siltas maltītes.  Šī projekta ietvaros Grašu bērnu ciemats katru mēnesi saņem atbalsta pakas un nodrošina maltīšu izdali vairāk kā 30 bērniem un jauniešiem. Zupas virtuvē maltītes tiek izdalītas katru dienu laikā no pulksten 19.00-20.00 Grašu pilī, Cesvaines pagastā, Madonas novadā.  Projekta ietvaros tiks organizēti papildpasākumi par veselīgu uzturu un dzīvesveidu, tiks organizētas sporta sacensības un diskusijas par patstāvīgas dzīves uzsākšanu ar vecākajiem jauniešiem.

 

1.papildpasākums notiek 15.06.2021. no 10:00-12:00. Vingrošana līdzsvara un psihoemocionālā stāvokļa uzlabošanai bērniem no 6-12 gadiem.

Pasākuma mērķis un uzdevumi:
Uzlabot slodzes toleranci, elpošanas un SAS funkcionālo stāvokli : tiks pielietots 6 minūšu iešanas tests, lai izvērtētu funkcionālo klasi
Uzlabot līdzsvara un koordinācijas sajūtu : tiks pielietots Romberga tests (30 sec tiek noturēta poza)
Uzlabot apakšējo ekstremitāšu un pēdu muskulatūras nostiprināšu : Zvaigznes tests
Uzlabot mobilitāti un kustību apjomu, veicināt lokanību
Mazināt stājas asimetriju (tehnoloģiju laikmetā, attālinātas mācības, darbs pie datora tikai veicina lielāku stājas asimetriju, samazina pozas kontroli un ķermeņa izjūtu)
Uzlabot psihoemocionālo stāvokli. 

 

  1. papildpasākums notiek 18.09.2021. no 11:00-15:00. Sporta diena.

Pasākuma mērķis un uzdevumi:
Lietderīgi un veselīgi pavadīt brīvo laiku, veicot dažādas stafetes, kā arī individuālās sacensības.

Prast sadarboties komandā. Veidot sadarbīgu komandu starp dažāda vecuma cilvēkiem.

Būt radošiem, ar vēlmi sasniegt labākus rezultātus. Nostiprināt prasmi zaudēt.

 

Kontaktinformācija saziņai pa telefonu 29411312 vai elektroniski: grasufonds@gmail.com